Polise FETÖ Ödülü Verilecek Mi ?

  Haberler    8 Eylül 2016
Yorum Yok

Polise FETÖ Ödülü (Taltif) Verilecek Mi?

15 Temmuz darbe girişiminde ve sonrasında çok büyük emekler sarf eden, canı pahasına çalışan yurdumuz polisine ortalıkta dolaşan ödüllendirme işlemi yapılacak mı?

Darbe girişimi sırasında ve sonrasında özellikle, Ankara ve İstanbul ilinde görev yapan her zaman olduğu gibi canları pahasına çarpışmışlardı. Vatanına ihanet etmeden bu denli canı pahasına darbe sırasında çalışan polislerimiz. Darbe sonrasında da çok büyük işler başardılar ve hala aynı yoğunlukta çalışmalara devam ediyorlar. Özellikle özel harekat polisleri çok büyük kayıplar verdiler. Binaları yok oldu, kardeşleri şehit oldu.

Bu güzel kalbi insanlara acaba taltif ödüllendirme yapılacak mı herkesin merak konusu. Ortalıkta onlarca belge kağıt, çalışan listesi vs. dolaştı ancak hiçbirinden bir sonuç bir netice çıkmadı.

16-20-24 Taltif verilecek denildi. Para ödüllendirilmesi var denildi. Ancak şuana kadar hiçbiri olmadığı gibi olumlu ya da olumsuz hiçbir açıklama da yapılmadı.

En son ortada dönen BALON’lar yada ZEPLİN’ler sonucu denildi ki maaşla birlikte ödüllendirme de yapılacak. Ancak yine hüsran yine hüsran gibi duruyor.

Selametle…


Etiketler : , , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Lütfen Disqus eklentisini kurun.