Komiser Yardımcılığı Sınavı İtiraz Sonuçları

  Haberler, PAEM    13 Aralık 2015
Yorum Yok

Komiser Yardımcılığı Sınavı İtiraz Sonuçları hakkında yazımızda detaylı bilgiler verildi.

 

Polis Amirleri Eğitimi Merkezi (PAEM) İlk Derece Amirlik Eğitimi Öğrenci Adayı Yazılı Sınav Sonuçları Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü tarafından 29 Kasım 2015 tarihinde 81 il merkezinde yapılan yazılı sınav (39760) adayın katılımıyla gerçekleştirilmiştir. Yapılan yazılı sınav sonuçları Polis Akademisi Başkanlığı tarafından açıklanmıştır ve sınava ilişkin itirazlar  adaylar tarafından 09 Kasım 2015 ve 10 Kasım 2015 tarihleri arasında  Anadolu Üniversitesine elektronik ortam da gerçekleştirildi. Bu itirazların çoğunluğu ise A kitapçığının puanının eksik hesaplandığını iddia eden adaylar tarafından gerçekleştirildi.İtiraz  sayısının ise yaklaşık olarak 10.000 civarına ulaştığı tahmin edilmekte olup Komiser Yardımcılığı Sınavı İtiraz Sonuçları merakla beklenen konular arasında yer aldı.

Komiser Yardımcılığı Sınavı İtiraz Sonuçları  sonrasında merakla beklenen diğer bir konu ise sıralamanın değişip değişmeyeceği malumunuz sınav soruları havuz sisteminde ötürü paylaşılmamak ta soru havuzu oluşturup ilerideki yıllarda bu soruları tekrar sorabilmek adına uygulanan bir sistem buda adaylar arasında diğer bir can sıkan konu olmak durumundadır.

Sadede gelirsek Anadolu üniversitesi tarafından itirazların incelenip değerlendirilmesinin ardından 14 Kasım 2015 tarihi itibariyle itiraz sonuçlarını Akademiye iletecek olup Akademi ise Komiser Yardımcılığı Sınavı İtiraz Sonuçları ‘nı 15 Kasım 2015 tarihinde duyuracaktır.

Dilerseniz Komiser Yardımcılığı Sınavı İtiraz Sonuçları ‘nı  açıklandığı andan itibaren aşşağıdaki ekrandan sorgulayarak sonuçları görebilirsiniz.

 

Komiser Yardımcılığı Sınavı İtiraz Sonuçları komiser yardımcılığı sınavı İtiraz sonuçları Komiser Yardımcılığı Sınavı İtiraz Sonuçları Komiser Yard  mc  l       S  nav     tiraz Sonu  lar

Komiser Yardımcılığı Sınavı İtiraz Sonuçları


Etiketler : , , , , , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Lütfen Disqus eklentisini kurun.