Komiser Yardımcılığı A kitapçığı hatalı mı ?

  Haberler    9 Aralık 2015
1 Yorum

Komiser Yardımcılığı A kitapçığı hatalı mı ?
29 Kasım 2015 tarihinde yapılan 08 Kasım 2015 tarihinde Polis Akademisi tarafından açıklanan Komiser Yardımcılığı sonuçları sonrasında Anadolu Üniversitesi’ne itirazlar 09 Kasım 2015 tarihi itibariyle başlamış olup 10 Kasım 2015 tarihi ile devam edip akabinde de sona erecektir. Komiser Yardımcılığı sınavında sınava girenlerden;  A kitapçığı verilen adayların sınav sonunda hesapladıkları puanlardan takriben 5-6 puanlık bir azalma olduğu ve a kitapçığı ile sınava  giren adayların sosyal medya ve çeşitli mecralarda bunu dile getirdikleri ve A kitapçığında maddi hata olduğu iddia edildi. Bu iddialar sonrasında gözler Anadolu Üniversitesine çevrilmiş olup yapılan itirazlar sonrasında sonuçların değişip değişmeyeceği adaylar tarafından merak konusu oldu.

Ancak bu itiraz süresi içerisinde A kitapçığında sorun olduğunu iddia eden adayların içinin rahat etmesi açısından maddi hata dışında Anadolu Üniversitesi bu durumu bildirmeleri açısından  mail olarak; aofak@anadolu.edu.tr adresinden  ve 0850 200 46 10 – 19  yada 444 10 26 numaralı telefonlardan ulaşmalarının kendi yararına olacağını düşünüyor ve gözlerimizi Anadolu Üniversitesine çeviriyoruz. Komiser Yardımcılığı A kitapçığı hatalı mı ? yoksa adayların bir kuruntusu mu ? bunu Maddi Hata sonucunun Anadolu Üniversitesi tarafından Açıklanmasının ardından  hep birlikte izleyip göreceğiz.

Komiser Yardımcılığı A kitapçığı hatalı mı ? komiser yardımcılığı a kitapçığı hatalı mı ? Komiser Yardımcılığı A kitapçığı hatalı mı ? cropped content teog sinav sorulari ve cevaplari aciklandi Jsw053sbES2V63A

Komiser Yardımcılığı A kitapçığı hatalı mı ?


Etiketler : ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Lütfen Disqus eklentisini kurun.